Proč mít kvalitní zabezpečení?

Většinou si pořizujeme alarm proto, abychom ochránili svůj majetek a okamžitě zjistili, že se k nám někdo dobývá. Pokud však požadujete spolehlivou funkci Vašeho systému, je nutné se obrátit na odborníky v daném oboru. Získáte tak nejen spolehlivost a slevy v rámci pojištění, ale také výhodnější cenu než na internetu a nadstandardní záruku.

Co Vám nabízíme?

  • profesionální přístup a zajímavou cenu instalace
  • kvalitní montáž a zodpovědnost za jeho funkčnost
  • nadstandardní rychlý servis s výměnou dílu za nový
  • zdarma nepřetržitou kontrolu funkčnosti
  • zdarma odbornou pomoc kdykoliv, kdekoliv
  • záruku až 7 let na zařízení

 

Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 prvním alarmem, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!

 


Nadčasový design

Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.

Dostupný odkudkoliv!

Ke svému alarmu JABLOTRON se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z Vašeho počítače nebo chytého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Ovládání vrat a domovní automatizace

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku formou SMS zprávy z mobilního telefonu, řízení topení, ovládání garážových vrat, rolet, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření, klávesnicí nebo dálkovým ovladačem).